Порошенко звільнив одіозного суддю Оберемка

Президент Петро Порошенко підписав укази про звільнення суддів Донецького окружного адміністративного суду Наталії Мальцевої та Наталі Спасової, а також судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка за порушення присяги
Depo.Влада
1 серпня 2016 19:59
ФОТО: depo.ua

Даних судів було звільнено на підставі подання Вищої ради юстиції, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У поданні ВРЮ зазначається, що у січні 2015 року судді Наталія Мальцева та Наталя Спасова, обіймаючи посади суддів України, зайняли посади у так званих "судах" на тимчасово окупованій території.

Встановлено також, що в ніч з 27 на 28 лютого 2015 року суддя Макарівського районного суду Київської області Владислав Оберемко, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, не виконав вимоги працівника ДАІ про зупинку транспортного засобу, а після того, як його зупинили, поводив себе агресивно, використовував ненормативну лексику, відмовився надати документи на транспортний засіб і право керування ним, погрожував вогнепальною зброєю, ухилявся від проходження медичного огляду.

Крім того, встановлено, що 15 вересня 2014 року під час розгляду у судовому засідання цивільної справи суддя Оберемко допустив порушення обов’язку забезпечення справедливого та неупередженого розгляду справи, чим порушив присягу судді.

Іншими указами Порошенко звільнив ще 11 суддів низки судів у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням чи про відставку, а також через закінчення строку, на який було призначено суддю.

Крім того, президент підписав укази про переведення 5 суддів та призначення 27 суддів низки судів.

Нагадаємо, 1 березня співробітники ДАІ за порушення правил дорожнього руху зупинили позашляховик BMW Х-5, за кермом якого знаходився п'яний суддя Владислав Оберемко.

У квітні Вища рада юстиції прийняла рішення внести подання про звільнення  Оберемка за порушення присяги

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада