Порошенко звільнив двох заступників голови СБУ

Президент України Петро Порошенко звільнив Віталія Яловенка і Віктора Трепака с посад заступників голови Службы безпеки України
Depo.Влада
14 квітня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідних указах, розміщених на сайті глави держави, повідомляє depo.ua

"Звільнити Трепака Віктора Миколайовича з посади першого заступника Голови Служби безпеки України - начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України", - сказано в одному з указів.

Крім того, Порошенко звільнив і декількох глав регіональних відомств СБУ: Сергія Ратієва з посади начальника Управління СБУ у Вінницькій області, Вадима Пояркова з посади начальника Управління СБУ в Дніпропетровській області, Анатолія Будовіцкого з посади начальника Управління СБУ в Хмельницькій області.

На їх місця президент призначив Сергія Харченка (Хмельницька область), Ігоря Шкурата (Вінницька область), а Вадим Поярков призначений заступником глави СБУ.

Крім того, Порошенко призначив Кудінова Сергія ректором Національної академії Служби безпеки України, Безверхого Валентина начальником Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення Служби безпеки України.

Нагадаємо, раніше Трепак підтвердив інформацію про те, що подав у відставку через "неможливість ефективно боротися з корупцією, поки на чолі ГПУ знаходиться Віктор Шокін".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада