Порошенко зустрівся з президентом Ізраїлю: Говорили про війну та ізраїльські інвестиції

Президент України Петро Порошенко провів переговори з президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном
Depo.Влада
22 грудня 2015 11:33
ФОТО: depo.ua
Порошенко зустрівся з президентом Ізраїлю: Говорили про війну та ізраїльські інвестиції
Порошенко зустрівся з президентом Ізраїлю: Говорили про війну та ізраїльські інвестиції

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього порядку денного та подальшого розвитку традиційно дружніх відносин між Україною та Ізраїлем, а також шляхи поглиблення взаємодії двох держав у вирішенні актуальних міжнародних проблем, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави дуржави.

Президент України окремо поінформував президента Ізраїлю про загрозливий розвиток ситуації на Донбасі.

Обидва співрозмовники підтвердили необхідність повного виконання Мінських домовленостей, а також виступили за негайну деокупацію Криму та відновлення українського суверенітету на півострові.

Рівлін подякував українському народові за великий внесок вихідців з України у розбудову Ізраїлю.

"Майбутнє спонукає нас пам'ятати уроки минулого", - сказав він та пригадав свого вчителя Зеєва Жаботинського, який народився у Одесі.

Говорячи про трансформацію України, президент Порошенко наголосив: "Ми проводимо реформи, але найголовніше - ми боримося з корупцією, яка руйнує наш успіх зсередини. І ми не будемо здаватися. Ваші знання і досвід необхідні", — та зазначив, що Україна має гарний стимул для цього на прикладі Ізраїлю.

Порошенко також висловив сподівання, що кількість ізраїльських інвестицій в українську економіку значно зростуть і запевнив президента Ізраїлю в готовності України допомогти ізраїльським компаніям, які хочуть вийти на ринок нашої країни.

Президенти двох держав підтвердили спільну зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва у торговельно-економічній, науково-технічній, туристичній та гуманітарній сферах.

Порошенко окремо подякував президенту Ізраїлю за надання фінансової та медичної допомоги громадянам України, які постраждали під час Революції Гідності та бойових дій у зоні АТО.

Сторони відзначили важливість здійснення політичних контактів між двома державами на найвищому рівні та висловились за збереження динаміки двосторонніх візитів у майбутньому.

Порошенко запросив президента Ізраїлю Рівліна здійснити візит до України у 2016 році.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада