Порошенко зробив російську журналістку громадянкою України (ВІДЕО)

Президент України Петро Порошенко вручив паспорт громадянина України журналістці Катерині Сергацьковій, яка народилася в Росії і вже багато років живе в Україні
Depo.Влада
15 квітня 2015 15:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає depo.ua.

За його словами, для багатьох українців об'єктивні репортажі Катерини Сергацькової з Криму та Донбасу стали важливим джерелом інформації.

"Ви це заслужили своєю мужньою позицією і в Криму, і коли їздили в Донецьк і боролися за правду У вас є заслуги перед Україною, тому Україна в вас дуже потребує", - підкреслив Порошенко.

Глава держави нагадав про ініціативу створення російськомовного пан'європейського каналу."Не для того, щоб агітувати, а щоб протистояти російській пропаганді", - додав Порошенко.

Порошенко також нагадав, що має намір ініціювати законодавчі зміни для спрощення процедури прийняття громадянства і надання політичного притулку громадянам, переслідуваним на батьківщині, зокрема росіянам.

У свою чергу, Катерина Сергацькова відзначила важливість того, щоб росіяни, які хочуть допомагати Україні ", мали можливість це робити на законному рівні - могли жити, розвиватися і розвивати Україну".

Нагадаємо, 27-річна Катерина Сергацькова народилася в Росії. З початку окупації Криму та агресії на Донбасі активно висвітлювала події в українському та деяких російських виданнях, у тому числі в "Українській правді", "Фокусі", Українському Esquire і російському Snob.ru.