Порошенко зобов'язав місцеву владу взяти шефство над військовими частинами

Президент Петро Порошенко підписав указ про надання органами місцевої влади шефської допомоги з'єднанням і військовим частинам Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України
Depo.Влада
11 лютого 2016 18:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам перший заступник голови Адміністрації президента України Віталій Ковальчук, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Він зазначив, що цей указ підписано сьогодні під час третього засідання Ради регіонального розвитку.

“Президент підписав указ про шефську допомогу з'єднанням і військовим частинам Збройних сил України та іншим військовим формуванням. Указом передбачено, що обласна влада приймає на себе шефство над певною військовою частиною чи з'єднанням і сприятиме його кращому забезпеченню всім необхідним для життєдіяльності і несення служби”, - сказав Ковальчук.

“Я сподіваюсь, що області будуть зацікавлені в тому, щоб збройні формування на їхній території були забезпечені найкращим”, - наголосив Ковальчук.

Як повідомили у прес-службі президента, документом затверджується перелік з’єднань і військових частин Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, над якими здійснюється шефство місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

У рамках шефства місцеві державні адміністрації будуть надавати допомогу у забезпеченні військових частин продовольством, паливно-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, у розв'язанні соціально-побутових проблем, задоволенні культурних і духовних потреб військовослужбовців, військово-патріотичного виховання молоді та її підготовки до виконання військового обов'язку, для чого, зокрема, буде утворено відповідні координаційні ради.

Нагадаємо, бійці 53-ї окремої механізованої бригади, що перебувають на полігоні "Широкий лан", вдень 8 лютого вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на умови проходження служби.

Військовослужбовці заявили, що сплять у дірявих наметах практично на снігу, їм ніде помитися, з їжі в наявності тільки сухий пайок.

9 лютого військовий прокурор Миколаївського гарнізону Олександр Кіт заявив, що розпочато перевірку умов, в яких перебувають бійці 53-ї бригади на полігоні "Широкий лан".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада