Порошенко зніме недоторканність із суддів та депутатів, як тільки парламент прийме закон

Президент України Петро Порошенко заявив, що підпише закон про зняття депутатської та суддівської недоторканності одразу по ухваленню його Верховною Радою
Depo.Влада
12 липня 2015 21:55
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "ТСН.Тиждень" заявив президент Петро Порошенко, коментуючи рішення суду, який виправдав скандального екс-ректора Податкової академії Петра Мельника у справі про хабарництво, передає depo.ua.

"Ми домовилися (з лідерами фракцій коаліції) про те, що парламент поставить і нарешті розгляне питання суддівської і депутатської недоторканності. Оскільки факт, коли судді, обгрунтовано обвинувачені, і депутати, поки парламент розглядає питання про притягнення їх до відповідальності, організовують свою втечу за кордон, це звучить як попередження "Хлопці, тікайте!" - зазначив Порошенко.

"Кожне рішення відпустити під заставу злочинця викликає обурення суспільства, і я як президент не можу на це не реагувати", - додав він.

У зв'язку з цим на наступному тижні у ВР має бути розглянуто законопроект, згідно з яким держслужбовці першого і другого рангів, судді, прокурори, правоохоронці, у разі обгрунтованих звинувачень у корупційних діях, не мали б права виходити під заставу.

"ВР розгляне такий законопроет, і я його тут же підпишу", - заявив Порошенко. 

 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.