Порошенко змінив закон про акцизи на вживані авто

Президент України Петро Порошенко вніс зміни у закон про зниження акцизу на вживані авто
Depo.Влада
6 липня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua з посиланням на офіційний сайт президента, підписання закону відбулося в присутності співавторів – народних депутатів, що представляють різні фракції, та за результатами знаходження компромісу і досягнення чітких домовленостей про те, що в проголосований і підписаний президентом закон будуть внесені зміни.

"Президент і депутати домовилися про те, що зміни до закону, які у невідкладному порядку внесе Глава держави, будуть підтримані усіма фракціями та проголосовані у Верховній Раді у найближчий четвер", - повідомили у прес-службі президента.

Вказується, що "зміни стосуватимуться чіткого регламентування дії закону", а саме – одна машина до кінця дії закону, введення заборони перепродажу та за умови, що власник авто має завезти його в Україну особисто.

"Це буде по-чесному з боку президента, парламенту, уряду до людей і по-чесному по відношенню до держави в необхідності фінансування її видатків в умовах війни, яка не закінчена", - сказав Порошенко.

Він також наголосив на тому, що підписання цього закону дозволить реально допомогти звичайним громадянам придбати автомобіль для власних потреб.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада ухвалила законопроект №3251, який передбачає істотне зниження акцизного збору на імпортні автомобілі з 1 липня 2016 року.

Якщо закон запрацює, то ціна на б/у автомобілі знизиться в середньому на 3-8 тисяч євро.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада