Порошенко зізнався, що на самоті займається самобичуванням

Президент України Петро Порошенко заявив, що незадоволений роботою Кабінету міністрів, Верховної Ради і навіть самим собою
Depo.Влада
4 червня 2015 10:36
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив, представляючи щорічне послання до Верховної Ради, передає depo.ua.

"Шість місяців тому ми створили нашу реформаторську команду, збудували справді партнерські стосунки між Президентом, Верховною Радою, прем'єр-міністром та Урядом. У мене часто питають, а чи задоволений я роботою Уряду? Звісно, ні. Чи задоволений я роботою Верховної Ради? Та аж ніяк. Скажу більше, я й собою незадоволений. Мені гріх скаржитися на брак критики в пресі, але ніхто не критикує мене більше, ніж я сам, коли наодинці з собою", -  заявив Порошенко.

"Знаєте, чому? Тому що народ нами не дуже задоволений. Та ми не маємо щонайменшого права нарікати на людей, які довірили нам країну, ми не повинні скаржитися на суворі вимоги і жорсткі критерії. Ви, депутати і міністри, і я - точно не ті, кому зараз найважче",- зазначив глава держави.

Він наголосив, що зараз спільне завдання - "подвоїти й потроїти зусилля" задля змін в Україні.

"Час також проаналізувати, наскільки наші дії відповідають обраній стратегії, спланувати найближчі тактичні завдання і кроки", - заявив Порошенко.