Порошенко заявив про важливу перемогу на зустрічі з українською делегацією в ПАРЄ

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українською делегацією в Парламентській асамблеї Ради Європи. Він подякував народним обранцям за ефективну роботу під час січневої сесії ПАРЄ та привітав їх з важливою дипломатичною перемогою
Depo.Влада
3 лютого 2015 07:49
ФОТО: depo.ua
Порошенко заявив про важливу перемогу на зустрічі з українською делегацією в ПАРЄ
Порошенко заявив про важливу перемогу на зустрічі з українською делегацією в ПАРЄ

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

«Ви продемонстрували єдність, злагодженість роботи. Кожен з вас, хто представляв Україну на цій сесії ПАРЄ, зробив важливий крок у захисті наших інтересів. Ніколи раніше українська делегація не демонструвати такої єдності. Коли ми разом - у нас все виходить», - підкреслив Порошенко.

Він вважає, що, незважаючи на іноді різні бачення ситуації всередині країни, «ззовні українська делегація виступала єдиною командою».

Під час зустрічі учасники обмінялися думками про подальшу роботу і тісну координацію між народними депутатами України, які представляють Україну в ПАРЄ, Міністерством закордонних справ та Адміністрацією Президента.

Крім того, глава держави відзначив важливість взаємодії українських парламентарів і дипломатів у захисті національних інтересів і просуванні повної об'єктивної інформації про події на Сході України в міжнародному інформаційному просторі.

У свою чергу голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат України Володимир Ар'єв сказав, що «пишається працювати в такій команді однодумців».

«Незважаючи на шалений інформаційний тиск з боку держави-агресора, яка використовувала всі спроби перешкодити ухваленню резолюції по Україні, нам вдалося досягти дуже важливого і позитивного для нашої країни результату», - зазначив Володимир Ар'єв.

Члени делегації поінформували президента про подальші кроки з налагодження міжпарламентської взаємодії з країнами - членами Ради Європи, роботу в рамках Моніторингового комітету ПАРЄ, підготовку до квітневої сесії, відстеження виконання рішень ПАРЄ по Україні.

У зустрічі також взяли участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін та заступник глави Адміністрації Президента Валерій Чалий.

Як повідомляв depo.ua, 28 січня ПАРЄ прийняла резолюцію, якою продовжила санкції проти Російської Федерації до квітня поточного року, а також закликала Кремль звільнити заарештовану в РФ українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко протягом 24 годин.

У відповідь російська делегація заявила, що йде з ПАРЄ до кінця 2015 року. А 2 лютого в Москві оголосили, що переривають усі офіційні контакти з асамблеєю.