Порошенко затвердив символіку та День Національної поліції

Президент України Петро Порошенко підписав указ №693/2015 "Про День Національної поліції України"
Depo.Влада
10 грудня 2015 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави, передає depo.ua.

Починаючи з 2016 року, це свято відзначатиметься 4 серпня - в день підписання закону "Про Національну поліцію". При цьому День міліції більше в Україні відзначатися не буде.

Крім цього, Порошенко підписав указ №692/2015 "Про символіку Національної поліції України", яким затвердив емблему, прапор Нацполіції порядок їх використання.

Емблемою поліції є срібна (біла) восьмикутна промениста зірка, в центрі якої розміщено зображення малого Державного Герба України.

Порошенко заствердив символіку та День Національної поліції - фото 1

Прапором Національної поліції є прямокутне полотнище темно-синього кольору, в центрі якого розміщена емблема відомства. Крім цього, цим указом затверджено зразок службового прапора територіального органу, науково-дослідної установи Нацполіції.

Порошенко заствердив символіку та День Національної поліції - фото 2

Порошенко заствердив символіку та День Національної поліції - фото 3

Також президент підписав указ №691/2015 "Про перелік посад, які можуть бути заміщені поліцейськими в державних органах, установах і організаціях" з переліком посад в центральному апараті та структурних підрозділах Міністерства внутрішніх справ та установах і організаціях, що належать до сфери управління МВС.

Нагадаємо, 4 листопада Кабінет міністрів України призначив головою Національної поліції Хатію Деканоїдзе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада