Порошенко заспокоїв європейців: Україна не становить міграційних ризиків

Лібералізація візового режиму є ще одним пріоритетом порядку денного української влади
Depo.Влада
16 грудня 2015 22:10
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенка на прес-конференції перед початком саміту лідерів ЄС, передає depo.ua.

"У нас є амбітна програма і я радий повідомити, що ми реалізували всі пункти, про які домовлялися в той час", - сказав президент.

"Ми в Україні з нетерпінням чекаємо зелене світло від Європейської комісії з питань правової формалізації введення безвізового режиму для українських громадян у 2016 році.

В той же час, українська влада продовжуватиме реалізацію широкого спектру реформ в області боротьби з корупцією, правосуддя і внутрішніх справ для того, щоб продовжити прогрес, досягнутий в рамках Плану дій щодо лібералізації візового режиму", - зазначив він.

Порошенко також висловив сподіваюся, що держави-члени ЄС і Європарламент схвалить позитивне рішення про безвізовий режим для України.

"Попри всі спекуляції немає ніяких причин вважати, що Україна становить міграційний ризик для країн-членів ЄС. Ми відповідальна нація і ми це доводимо. Український народ заслужив не тільки реформами, але і власною кров'ю і боротьбою за європейські цінності право мати безвізовий режим з Європейським Союзом", - сказав президент. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада