Порошенко запропонував Кабміну підвищити зарплату суддям

Президент Петро Порошенко просить Кабінет Міністрів розглянути питання про забезпечення збільшення грошового утримання суддів
Depo.Влада
28 квітня 2016 15:06
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента, повідомляє depo.ua

"Президент звернувся до уряду із пропозицією розглянути питання про забезпечення збільшення грошового утримання суддів, оскільки, якщо цього не буде зроблено, то ті, хто зараз прийде, навіть за відкритим конкурсом, будуть такі ж... Тести гарні, але на зарплату в 2 тис. гривень ніхто не прийде - на це даремно сподіватися. Ми тільки дискредитуємо реформу", - сказано в повідомленні з посиланням на Порошенка.

Крім того, Президент нагадав, наскільки важливим є успішне проведення реформи судочинства.

«Я дякую за підтримку, але можу сказати одне – на сьогоднішній день не лише від мене, а від усіх нас залежить те, щоб судова реформа відбулась. Якщо вона не відбудеться – суді, які повростали у свої крісла, будуть сидіти, і їх звідти не дістанеш», - звернувся до учасників зустрічі Президент.

Нагадаємо, 2 лютого Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект про внесення змін до Конституції в частині правосуддя. За нього проголосували 244 народні депутати.

22 січня Конституційний суд України визнав законопроект Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) таким, що відповідає Основному закону країни, а саме вимогам статей 157 і 158 Конституції.

Потім у Верховну Раду внесли доопрацьований законопроект про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя, згідно з яким право відставки генпрокурора залишається за парламентом. У попередній версії документа це право повинне було перейти президенту.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада