Порошенко закликав Світовий конгрес українців до глобального опору російській пропаганді

Президент України Петро Порошенко зустрівся з керівництвом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм, генсеком Стефаном Романівим і президентом Конгресу українців Канади Павлом Ґродом. Глава держави закликав спільно протидіяти російський пропаганді і сприяти європейським перспективам України
Depo.Влада
10 червня 2015 20:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

Порошенко зазначив, що Світовий конгрес українців є потужною силою відстоювання інтересів України в світі.

"Приємно, що ми надзвичайно ефективно координуємо наші зусилля в різних сферах", - сказав президент, додавши, що особливо це стосується питань волонтерської допомоги військовим, зокрема технічного оснащення українського війська.

Глава держави наголосив на необхідності протидії російській пропаганді та донесення об'єктивної інформації про події в Україні.

"Донесення правди до громадськості по всьому світу є надзвичайно важливою місією не лише українського президента, МЗС, уряду, українських громадських організацій, але і діаспори, думка якої зараз відіграє суттєву роль", - сказав Порошенко.

Президент ще раз наголосив на важливості для захисту України підтримки з боку світових партнерів.

Порошенко позитивно оцінив результати Саміту "Великої сімки" щодо підтримки України, зокрема відзначивши не лише позицію про необхідність дотримання Мінських домовленостей, а і стосовно незаконної анексії Криму.

"Президент закликав Світовий конгрес українців посилити роль у відстоюванні інтересів України в питанні європейської перспективи, донесення інформації щодо проведених реформ, боротьби проти російської пропаганди та ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом країнами ЄС. Президент відзначив, що цей процес не є простою формальною процедурою, а важливим "політичним процесом, який демонструє визнання європейських прагнень українців", - зазначили в прес-службі.

Глава держави наголосив на важливості спрощення візового режиму для громадян України не лише з країнами ЄС, але і з Канадою, Австралією, Японією.

Президент особливо зазначив потребу в спеціалістах з психологічної допомоги військовим та демобілізованим. Глава держави повідомив, що дав доручення щодо реалізації ініціатив волонтерів, які використали іноземний досвід війни в Іраку і інших військових конфліктах.

У свою чергу президент СКУ Євген Чолій сказав, що Світовий конгрес українців відкрив в Україні свою Місію для кращої координації дій. Створена Рада, куди входять представники української діаспори у 48 країнах світу.