Порошенко похвалив Саакашвілі і дав йому кілька доручень

Президент України Петро Порошенко провів робочу зустріч з головою Одеської обласної державної адміністрації Міхеілом Саакашвілі
Depo.Влада
30 травня 2016 20:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі Адміністрації президента, передає depo.ua.

Глава держави підкреслив необхідність прискорення і завершення в самі стислі терміни будівництва нового Митного терміналу. При цьому президент відзначив успішний характер трансформацій, що пройшла Одеська митниця за останній рік.

Порошенко закликав прискорити будівництво нового Митного терміналу в Одесі - фото 1

Також президент доручив Саакашвілі взяти під особистий контроль будівництво дороги "Одеса-Рені". Питання будівництва цієї дороги має далеко не регіональне значення.

"Ми дуже сподіваємося, що цей шлях стане коридором, що з'єднує Одесу з Румунією - Констанцією, Варною, з Болгарією і це буде проект, в якому будуть задіяні, в тому числі, і кошти ЄС. Принаймні, керівництво Румунії та Болгарії запевнило мене у своїй зацікавленості та участі в цьому проекті", - підкреслив Петро Порошенко і висловив упевненість у тому, що будуть знайдені кілька джерел фінансування дороги.

Президент повідомив, що дав відповідні доручення щодо виділення коштів з державного бюджету за рахунок Фонду регіонального розвитку та Одеської обласної ради для того, щоб співфінансування будівництва дороги було забезпечено і з місцевого, так і з обласного бюджетів.

Президент повідомив, що закликав генерального прокурора невідкладно призначити нового прокурора області та зазначив, що в Одесі буде створено спеціальний підрозділ Антикорупційного бюро.

"Створені всі умови для того, щоб продемонструвати і дати конкретний практичний результат. Можу запевнити вас, що ви маєте і підтримку президента, і підтримку прем'єр-міністра, і підтримку уряду, яке робить усе можливе, щоб забезпечити найбільш ефективне і швидке проведення реформ",- підкреслив Петро Порошенко.

Особливу увагу президент приділив необхідності забезпечення функціонування штабу Військово-морських сил України в Одесі і доручив губернатору надати всіляке сприяння в цьому питанні, включно з допомогою тим українським військовим морякам, які вийшли з Криму і залишилися вірними військовій присязі.

Також Петро Порошенко закликав Саакашвілі активізувати роботу щодо залучення і захист інвестицій та створення сприятливих умов для розвитку туристичного потенціалу Одеської області.

У свою чергу голова Одеської ОДА подякував президенту за підтримку та забезпечення правопорядку, особливо під час роковин трагічних подій 2 травня 2014 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада