Порошенко закликав негайно обговорити проведення місцевих виборів на Донбасі

Президент України Петро Порошенко на зустрічі зі спецпредставником ОБСЄ в Україні Мартіном Зайдиком заявив про необхідність більш ефективного механізму роботи тристоронньої контактної групи
Depo.Влада
1 вересня 2015 18:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua  з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент підкреслив повне виконання українською стороною своїх політичних зобов'язань за Мінськими домовленостями від 12 лютого 2015 року, що стосуються, зокрема, проведення конституційної реформи в Україні у сфері децентралізації.

Сторони привітали реалізацію домовленості щодо встановлення режиму припинення вогню, досягнутої за ініціативи президента України, та висловили сподівання, що він набуде сталого характеру.

Глава держави наголосив на необхідності відмови бойовиків від проведення незаконних виборів на Донбасі.

Також Порошенко закликав негайно розпочати в рамках підгрупи з політичних питань обговорення модальності проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей.

"Ми маємо провести вибори виключно так, як про це йдеться у Мінських домовленостях, - у відповідності до українського законодавства та базуючись на принципах Бюро демократичних інститутів і прав людини, за участю іноземних спостерігачів, які гарантуватимуть дотримання стандартів ОБСЄ. Вибори мають бути вільними та чесними", - наголосив Порошенко.

Президент Порошенко закликав до безумовного виконання Мінських домовленостей щодо звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", а також незаконно утримуваних на території Російської Федерації громадян України: Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших.

Більше новин політики читайте на Влада.depo.ua.