Порошенко зацитував Петра і просить Собор про зважене рішення

Президент України Петро Порошенко закликав учасників Об'єднавчого собору, який триває у Софії Київській, ухвалити зважене рішення 

Про це він сказав під час звернення до ієрархів-учасників Собору, інформує Depo.ua.

"Ми пам'ятаємо слова святого апостола Петра: "Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать!". Тож заради Господа і України прийміть найрозумніші зважені рішення. Вірю, що ви – правильні люди, у правильний час, у правильному місці. Бажаю Об'єднавчому Собору успішної роботи", - наголосив глава держави.

Він наголосив, що Константинопольська церква реалізовує приналежну їй місію - запровадити автокефальну помісну православну церкву України як рівну серед рівних до родини помісних православних церков.

"Україна не була, не є і не буде канонічною територією російської церкви!", - заявив Порошенко.

"Ми зупинили агресора, ми зберегли державу, ми збудували боєздатну армію. Ми утверджуємо українську мову - складову сили й успіху українського народу. Останнім часом ми ще більше переконалися, що і Єдина Православна Помісна Церква є одним з ключових елементів незалежності України", - додав президент.

Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, у Софії Київській відбувається Об'єднавчий Собор.

Вже з ночі до столиці почали прибувати десятки автобусів з вірянами з усіх куточків України.

На Об'єднавчий собор прибули лише два представники УПЦ МП.

ЗМІ повідомили, що Собор запізнився начебто через затримку Вселенського патріарха Варфоломія, який прилетів до Києва. Проте згодом інформацію про прибуття Варфоломія спростували.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook