Порошенко заборонив закривати поштові відділення в селах і звільняти листонош

Президент України Петро Порошенко закликав міністра інфраструктури припинити закриття поштових відділень у селах, а також наказав припинити звільнення листонош

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Порошенко зазначив, що підтримку поштових відділень необхідно забезпечити за рахунок загального балансу "Укрпошти".

"Я ініціював внесення до держбюджету 500 млн грн, які би компенсували збитки "Укрпошти" для доставки пенсій... На сьогоднішній день 500 млн грн дозволять забезпечити і відповідне підвищення заробітної платні, і захистити листонош. Бо це непросто доставка пенсій, доставка газет. Можливо для людини похилого віку – це єдиний зв'язок зі світом... Я від своїх вимог не відступлюсь", – наголосив він.

Також, під час зустрічі із представниками керівництва "Укрпошти", президент нагадав, що у жовтні поставив завдання Гендиректору "Укрпошти" – не допустити збільшення тарифів на доставку пенсій.

"Це не має вплинути на пенсійне забезпечення найвразливіших верств населення і має бути підписана Угода "Укрпошти" з Пенсійним фондом щодо гарантування доставки пенсій", – вважає Порошенко.

Нагадаємо, 26 жовтня "Укрпошта" пригрозила, що припинить доставляти пенсії в сільську місцевість з 1 січня 2019 року, якщо не будуть переглянуті тарифи на їх доставку.

Глава уряду Володимир Гройсман пообіцяв розібратися із демаршем керівництва "Укрпошти".

7 листопада Кабінет міністрів доручив Державній аудиторській службі за 10 днів провести перевірку, як "Укрпошта" формує ціну на доставку пенсій.

У проекті державного бюджету на 2019 рік передбачено 500 млн грн на забезпечення заробітної плати листонош "Укрпошти", які доставляють пенсії.

27 листопада, після введення воєнного стану в Україні, в "Укрпошті" заявили, що підприємство працює у штатному режимі і воєнний стан не вплине на її роботу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook