Порошенко, Яценюк та Гройсман запевнили, що скандали не вплинуть на їхню дружбу

Президент Петро Порошенко, прем’єр Арсеній Яценюк та голова парламенту Володимир Гройсман вважають неприйнятними будь-які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції
Depo.Влада
15 грудня 2015 21:57
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у спільній заяві, яку сьогодні ввечері оприлюднила прес-служба президента, передає depo.ua.

"За рік, що минає, спільними зусиллями президента, Верховної Ради та уряду вдалося зупинити наступ агресора. Відроджені Збройні Сили України отримали належне фінансування з державного бюджету. Створена міжнародна коаліція на підтримку України. У складних перемовинах із міжнародними партнерами було досягнуто домовленостей про реструктуризацію зовнішнього боргу нашої держави … Ми пройшли складний шлях до виконання Україною всіх вимог для скасування безвізового режиму з державами ЄС. З 1 січня наступного року між Україною та Європейським Союзом запрацює режим поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі. Це стало можливим лише завдяки злагодженій роботі Президента, Верховної Ради та Уряду. Досягнення української влади визнають наші західні партнери та підтримують реалізацію розпочатих реформ.

Сьогодні надважливо не зупинятися на половині дороги, адже нам належить пройти весь шлях до Українського успіху. Такі важливі для держави реформи стануть запорукою нашої перемоги над агресором і слугуватимуть підставою для якнайшвидшого членства України у Європейському Союзі і НАТО. Свідомі того, що будь-які зволікання з якісним перезавантаженням держави гратимуть на руку зовнішньому ворогу", - йдеться у зверненні.

Серед першочергових завдань найближчих тижнів:

-           посилення боєздатності Збройних Сил України;

-           ухвалення змін до податкового законодавства, які запропоновані Кабінетом Міністрів України і визначені Президентом України як невідкладні;

-           прийняття Закону "Про державний бюджет України на 2016 рік";

-           рішення, які забезпечать продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом;

-           підтримка кроків Уряду та Національного банку з економічної стабілізації та оздоровлення фінансово-банківського сектору;

-           завершення процедури внесення поправок до Конституції України щодо децентралізації;

-           внесення змін до Конституції України в частині судової реформи.

"Для ухвалення критично важливих для Української держави рішень у четвер, 17 грудня, має відбутися позачергове засідання Верховної Ради України", - йдеться у зверненні.

"Нині як ніколи необхідні єдність, взаємна підтримка і спільна подальша робота президента, Верховної Ради та уряду. Питання про зміну прем’єр-міністра - не перебуває на порядку денному", - йдеться у заяві. - Потрібно поставити понад усе інтереси України, вгамувати політичні пристрасті і показати політичну культуру, гідну європейської країни. Ми засуджуємо істеричну антивладну, антиурядову та антидержавну кампанію, організовану корумпованими олігархами".

"Також, ми вважаємо неприйнятними будь-які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції як такі, що “ллють воду на млин” ворогів української державності та демократії. Ми єдині у баченні стратегії розвитку держави. Коаліційна угода закріплює план конкретних кроків щодо її реалізації. Дискусії мають стосуватися оптимальних шляхів утілення цього плану", - йдеться у зверненні. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада