Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти людей зі "списку Савченко"

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 25 березня 2016 "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо осіб, причетних до протиправних дій у відношенні Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченко"
Depo.Влада
30 березня 2016 18:14
ФОТО: depo.ua

Відповідний указ був підписаний президентом напередодні робочого візиту до США, повідомляє прес-служба глави держави, передає depo.ua.

У рішенні РНБО зазначається, що у зв'язку з винесенням судовими органами Росії незаконних обвинувальних вироків, здійсненням інших протиправних дій щодо Надії Савченко, Олега Сенцова і Олександра Кольченко, відповідно до частини третьої статті 5 Закону України "Про санкції", РНБО підтримав пропозиції президента і Кабміну про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів відносно осіб, причетних до цих протиправних дій .

Рішення РНБОУ містить перелік фізичних осіб, до яких будуть застосовуватися безстрокові персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи (санкції). Відповідну програму розміщено в тексті указу президента.

Крім того, за рішенням РНБОУ, Кабінет міністрів України зі Службою безпеки України за участю Національного банку України мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Міністерство закордонних справ України повинно проінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання про введення аналогічних санкцій.

Окремо доручається Кабінету міністрів підготувати разом із СБУ та розвідувальними органами України пропозиції щодо застосування персональних санкцій щодо осіб, причетних до протиправних дій щодо інших громадян України, та у двотижневий строк подати його на розгляд РНБО.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада