Порошенко вночі поговорив з "Самопоміччю" про вибори у Кривому Розі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками парламентської фракції "Самопомочі" щодо виборів мера у Кривому Розі
Depo.Влада
24 листопада 2015 07:19
ФОТО: depo.ua
Порошенко вночі поговорив з "Самопоміччю" про вибори у Кривому Розі
Порошенко вночі поговорив з "Самопоміччю" про вибори у Кривому Розі

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, передає depo.ua.

"Півгодини тому разом з колегами по фракції Самопоміч закінчили обговорення з президентом як скасувати фальсифікацію виборів у Кривому Розі", - написав Соболєв пізно вночі.  

"Гарант Конституції зобов'язаний зупинити будь-кого, хто намагається вкрасти у людей ключове право делегувати і забирати владу. Держава Україна повинна суворо карати таких крадіїв. Тим більше, п'яту колону, до якої належать Вілкули. Якщо держава сьогодні виявиться не здатною це зробити, тоді за справу візьмуться самі громадяни", - додав нардеп.

"Найближчі дві доби покажуть, хто і як діє, щоб захистити рух Кривого Рогу до свободи і самоврядування. У будь-якому разі цей рух переможе. У Кривому Розі сьогодні б'ється серце України", - написав Соболєв.

Про зустріч з президентом повідомив також депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко. 

За його словами, нардепи передали президентові вимоги мешканців Кривого Рогу "як до гаранта Конституції захистити їх право вибирати собі владу".

"Найближчі кілька днів покажуть, чи здатна держава виконати свої обов'язки по відношенню до своїх громадян", - зазначив Семенченко. 

Нагадаємо, вчора представники "Самопомочі" попросили президента Петра Порошенка про зустріч з фракцією.

"Для того, щоб ми йому доповіли прямою мовою, що відбувається у Кривому Розі. І тому рішення ЦВК якісне і законне, справедливе рішення судів принесе стабільність у Кривий Ріг", - сказав голова фракції "Самопомочі" Олег Березюк. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада