Порошенко вночі переконував Юрія Луценка залишитися головою БПП

Сьогодні вночі президент України Петро Порошенко мав зустрітися з народним депутатом Юрієм Луценком, який написав заяву про звільнення з посади голови фракції БПП
Depo.Влада
4 липня 2015 08:22
ФОТО: depo.ua

Як передає depo.ua, про це повідомляє прес-служба БПП.

"Сьогодні вночі відбудеться зустріч Юрія Луценка із главою держави, який викликає його на розмову", - йдеться у повідомленні. Про результати зустрічі поки нічого невідомо.

Нагадаємо, що вранці 3 липня прес-секретар партії "Блок Петра Порошенка" Лариса Сарган повідомила, що Юрій Луценко звільняється з поста голови парламентської фракції БПП.

Сам Юрій Луценко пояснив причини рішення про звільнення. "Голосування на поталу популізму (закон про реструктуризацію кредитних зобов'язань, - Ред.), напад псевдолюбові до народу обійшовся би в 90 млрд. грн. з української фінансової системи. Це рівно стільки ж, скільки складає військовий бюджет України. Депутати прекрасно розуміють, що цих грошей немає, що це неможливо, але кожен з них захотів бути добреньким до майже 75 тисяч позичальників. Проте не можна бути добреньким до 75 тисяч, внаслідок чого постраждають 45 мільйонів українців", - сказав Юрій Луценко.

За його словами, таким чином може бути покладено край існуванню української держави.

"Для мене був шокуючим той факт, що 72 народні депутати фракції партії "Блок Петра Порошенка" натиснули кнопку "за", хоча на фракції було ухвалено інше рішення - протилежного змісту. Я вважаю, що в тому, що фракція голосує не так, як домовилася, є і моя провина. Керувати фракцією, яка голосує не на користь країні, для мене є неприйнятно. Я розумію, що далі відбудеться засідання фракції, я вже бачу, що депутати вже розуміють, в яку халепу вони вчора втрапили, та я вважаю, що відповідальний політик, який керує фракцією, що представляє президента і країну, має робити таку заяву, яку я зробив", - пояснив Луценко.