Порошенко вніс в Раду Конвенцію ЄС про боротьбу з насильством над жінками

Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству над жінками та домашнього насильства і боротьбу з цими явищами"
Depo.Влада
12 листопада 2016 20:37
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Порошенка, законопроект передбачає ратифікацію Стамбульської конвенції та введення застосування в законодавстві України міжнародних стандартів запобігання та протидії насильству щодо жінок та домашнього насильства, передає Depo.ua.

Зазначається, що набуття чинності для України цієї конвенції сприятиме протидії дискримінації за гендерною ознакою, забезпечить додаткові гарантії права на рівність між чоловіками і жінками, усуне правові положення, які викликають дискримінацію і вдосконалює цивільно-правові засоби захисту потерпілих від насильства.

Відомство нагадує, що Конвенція Ради Європи про запобігання насильству над жінками та домашнього насильства, і боротьбі з цими явищами стала чинною 1 серпня 2014 року.

Згідно з текстом документа, насильство по відношенню до жінок (сексуальне, економічне, фізичне і психологічне, в тому числі насильство в сім'ї) є формою дискримінації і порушенням прав людини.

Нагадаємо, українська журналістка АнастасіяМельниченко розпочала мережевий флешмоб #яНеБоюсьСказати, під час якого жінки ділилися власними історіями насильства.

До започаткованого Мельниченко флешмобу #яНеБоюсьСказати в соцмережах долучилися сотні дівчат та жінок

Більше новин політики читайте на Depo.Влада