Порошенко вітає рішення ООН щодо оновленої "кримської" резолюції

Президент України Петро Порошенко вітає рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму

Depo.Влада
14 листопада 2017 22:39
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у Facebook, передає Depo.ua.

"Вітаю рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму! Вдячні співавторам рішення та всім нашим союзникам за потужний сигнал російській окупаційній владі щодо міжнародної єдності і солідарності в питанні деокупації Криму", - написав Порошенко.

Він зазначив, що вірить у широку підтримку резолюції на рівні Генеральної Асамблеї ООН у грудні та успіх наших спільних зусиль з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН затвердив оновлений проект резолюції щодо Криму. 71 голос - за, 25 - проти, 77 - утрималися від голосування.

"Росія має повною мірою і негайно виконати тимчасові заходи, передбачені рішенням Міжнародного суду ООН від 19 квітня 2017 року", - про це йдеться в оновленому проекті резолюції щодо Криму "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)", затвердженому 14 листопада.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада