ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко вітає рішення ООН щодо оновленої "кримської" резолюції

Президент України Петро Порошенко вітає рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму

Depo.Влада
14 листопада 2017 22:39
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у Facebook, передає Depo.ua.

"Вітаю рішення Третього комітету щодо посиленої резолюції ГА ООН про стан прав людини в Криму! Вдячні співавторам рішення та всім нашим союзникам за потужний сигнал російській окупаційній владі щодо міжнародної єдності і солідарності в питанні деокупації Криму", - написав Порошенко.

Він зазначив, що вірить у широку підтримку резолюції на рівні Генеральної Асамблеї ООН у грудні та успіх наших спільних зусиль з відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН затвердив оновлений проект резолюції щодо Криму. 71 голос - за, 25 - проти, 77 - утрималися від голосування.

"Росія має повною мірою і негайно виконати тимчасові заходи, передбачені рішенням Міжнародного суду ООН від 19 квітня 2017 року", - про це йдеться в оновленому проекті резолюції щодо Криму "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)", затвердженому 14 листопада.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада