Порошенко: Висновок Венеціанської комісії щодо змін до Конституції пришвидшила Польща

Ефективна робота польських експертів допомогла Україні так швидко отримати абсолютно позитивний висновок Венеціанської комісії

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спілкування зі ЗМІ у Львові разом з главою Польщі Броніславом Коморовським, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Проект внесення змін до Конституції у частині децентралізації, який базується виключно на польській моделі - це також зроблено за допомогою наших польських друзів і партнерів. Саме ефективна робота польських експертів допомогла нам так швидко отримати абсолютно позитивний висновок Венеціанської комісії і прискорити прийняття цих життєво необхідних змін до Конституції у Верховній Раді", - сказав президент.

На переконання Порошенка, українсько-польські відносини наразі перебувають на своєму піку: як між президентами, так і між країнами панує велика довіра і взаємодопомога.

"Я впевнений, що стратегічний характер наших відносин є запорукою подальшого ефективного розвитку українсько-польських відносин", - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, що Венеціанська комісія схвалила децентралізацію в Україні.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.