Порошенко: Висновок Венеціанської комісії щодо змін до Конституції пришвидшила Польща

Ефективна робота польських експертів допомогла Україні так швидко отримати абсолютно позитивний висновок Венеціанської комісії
Depo.Влада
2 липня 2015 17:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спілкування зі ЗМІ у Львові разом з главою Польщі Броніславом Коморовським, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Проект внесення змін до Конституції у частині децентралізації, який базується виключно на польській моделі - це також зроблено за допомогою наших польських друзів і партнерів. Саме ефективна робота польських експертів допомогла нам так швидко отримати абсолютно позитивний висновок Венеціанської комісії і прискорити прийняття цих життєво необхідних змін до Конституції у Верховній Раді", - сказав президент.

На переконання Порошенка, українсько-польські відносини наразі перебувають на своєму піку: як між президентами, так і між країнами панує велика довіра і взаємодопомога.

"Я впевнений, що стратегічний характер наших відносин є запорукою подальшого ефективного розвитку українсько-польських відносин", - підкреслив глава держави.

Нагадаємо, що Венеціанська комісія схвалила децентралізацію в Україні.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.