Порошенко вимагатиме в Ради закон про заочне правосуддя для покарання винних у розстрілі Майдану

Президент Петро Порошенко буде наполягати на внесенні Верховною Радою змін до закону про заочне правосуддя для покарання винних у розстрілі учасників Революції Гідності на Майдані Незалежності в Києві
Depo.Влада
5 лютого 2016 22:43
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на зустрічі з головою СБУ Василем Грицаком і генпрокурором Віктором Шокіним, передає depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент підкреслив, що всі винні у розстрілі "майданівців" обов'язково повинні бути притягнуті до відповідальності, в тому числі і ті, хто віддавали злочинні накази.

За його словами, представлені сьогодні СБУ і Генпрокуратурою матеріали "істотно збільшують доказову базу для притягнення до відповідальності конкретних посадових осіб, причому не лише тих, хто вбивав з цієї зброї українських героїв".

"Ми можемо зараз простежити і тих, за чиїм наказом цю зброя було видано, - замовників і організаторів вбивств, що істотно покращує доказову базу", - сказав Порошенко.

У зв'язку з цим президент зазначив, що наполягатиме, щоб Верховна Рада на найближчий сесії внесла зміни в закон про заочне правосуддя, для того щоб всі винні були покарані.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада