Порошенко вимагає від Антикорупційного бюро "ефективного старту"

Законодавча база для боротьби з корупцією створена, на черзі - створення відповідної інфраструктури та формування антикорупційних кадрів
Depo.Влада
18 вересня 2015 20:26
ФОТО: depo.ua

На цьому президент України Петро Порошенко наголосив у ході засідання Національної ради реформ, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"В основному, ми сформували законодавчу базу для боротьби з корупцією. Зараз необхідно створити відповідну інфраструктуру, і на засадах жорсткого прозорого конкурсного відбору сформувати кістяк чесних і непідкупних правоохоронців, не здатних продатися і готових іти до кінця, яким не буде перешкоджати ні політичний тиск, ні відсутність політичної волі забезпечити ефективну патріотичну і професійну роботу", - сказав Порошенко.

Він закликав присутніх до кінця року забезпечити ефективний старт Національного антикорупційного бюро.

"Детективи можуть готувати відповідні напрацювання, щоб вже цього року мати перші результати своєї роботи", - зазначив президент.

Він відзначив важливість зроблених інституціональних кроків - створення Національного антикорупційного бюро та антикорупційної агенції, початок набору нових прокурорських кадрів.

Глава держави привітав рішення Верховної Ради, що делегувала своїх представників до комісії, яка має визначити керівництво спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua