Порошенко відреагував на петицію - пропонує скасувати заставу для хабарників

Президент України Петро Порошенко підтримує пропозицію щодо недопущення застосування застави як запобіжного засобу до осіб, які підозрюються у корупційних злочинах
Depo.Влада
26 вересня 2015 10:27
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у його відповіді на електронну петицію № 22 "Відміна грошової застави для корупціонерів", розміщену на Офіційному інтернет-представництві глави держави, передає depo.ua.

"Необхідно законодавчо запровадити обмеження щодо застосування застави до високопосадовців, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів. Саме тому одним із важливих завдань для парламенту є розгляд законопроектів із зазначеного питання та вироблення компромісу щодо законодавчих змін у частині обмеження застосування застави до корупціонерів", - зазначається у відповіді Порошенка.

У зв'язку з цим президент пропонує Верховній Раді за результатами всебічного обговорення прийняти закон, який би врегулював питання щодо застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів.

Нагадаємо, електронна петиція до Порошенка про скасування грошової застави для корупціонерів зібрала понад 27 тис. підписів.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.