Порошенко: "велика п'ятірка" підтримала позицію Києва щодо виборів на Донбасі

Лідери "великої п'ятірки" на зустрічі з президентом України підтримали позицію Києва в тому, що вибори на Донбасі повинні проводитися тільки після створення необхідних умов безпеки
Depo.Влада
9 липня 2016 22:02
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко після зустрічі у Варшаві, передає depo.ua.

Порошенко повідомив, що під час зустрічі з "великою п'ятіркою" сторони "дуже ретельно і довго, понад півтори години, вибудовували механізм координації наших зусиль щодо забезпечення скоординованих дій щодо імплементації Росією взятих на себе зобов'язань".

Він звернув увагу на те, що в підсумковому документі комісії Україна-НАТО було чітко вказано, що політична частина мінських домовленостей, включаючи проведення виборів, може бути реалізована виключно після створення необхідних умов безпеки.

"Ця позиція знайшла необхідні докази на зустрічі з" п'ятіркою ", - сказав президент.

За його словами, українська сторона на зустрічі підкреслила, що "повинні бути звільнені всі заручники, СММ ОБСЄ повинна мати доступ до всієї непідконтрольною Києву території, до неконтрольованого ділянці російсько-українського кордону для того, "щоб не допустити інфільтрації російських регулярних військ, підрозділів російських найманців, ввезення техніки, артилерії, боєприпасів, пального, щоб були створені всі умови для початку політичного процесу".

"Наша делегація вдячна позиції наших партнерів, союзників", - підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні ввечері в рамках саміту НАТО в Варшаві відбулася зустріч з Україною у форматі "G5 + Україна" (США, Німеччина, Франція, Італія, Великої Британія і Україна).

У зустрічі взяли участь президент США Барак Обама, президент Франції Франсуа Олланд, канцлер ФРН Ангела Меркель, президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон і прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада