Порошенко в Швеції домовився протидіяти "Північному потоку – 2"

Президент України під час шведського вояжу зустрівся із тамтешньою опозицією
Depo.Влада
14 листопада 2016 20:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу президента.

Петро Порошенко провів зустріч із лідером опозиційної Поміркованої партії Швеції Анною Шинберг Батра. Глава держави подякував лідеру партії та її колегам за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. "Ми дуже вдячні всім партіям Риксдагу, які нас підтримують. Це унікально, коли і уряд, і опозиція говорять в унісон в питаннях, що стосуються підтримки України", - відзначив президент.

Глава держави поінформував пані Шинберг Батра про безпекову ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей. Співрозмовники обговорили також питання деокупації Криму. Президент подякував за послідовну позицію Швеції на користь підтримки санкційного режиму проти Росії.

Лідер Поміркованої партії відзначила очевидні успіхи просування України на шляху реформ та запевнила, що її політична сила й надалі підтримуватиме законодавчі ініціативи для забезпечення надання Україні всебічної допомоги та підтримки.

Співрозмовники також скоординували позиції щодо недопущення реалізації політично вмотивованих енергетичних проектів, зокрема проекту "Північний потік-2".

Нагадаємо, що на зустрічі із шведським прем'єром Петро Порошенко заявив, що зараз Україна дуже потребує єдності серед своїх європейських партнерів та НАТО.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада