Порошенко: В окупації Крим перетворюється на справжній концтабір

Окупаційна влада вводить на території Криму радянські каральні заходи щодо українських активістів
Depo.Влада
16 вересня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua

Про це сказав президент України Петро Порошенко під час свого виступу на щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві, передає depo.ua.

"Ми не маємо права забувати про Крим. Окупований український півострів Росія перетворює на потужну зону військової присутності, змінюючи на власну користь баланс сил у Чорному морі. І ті, хто вірять у людські цінності і права людини, Криму перетворюється на справжній концентраційний табір, де вводяться радянські стандарти покарань і каральної медицини. Як приклад – Ільмі Умеров, якого примусово помістили у психіатричну клініку. Це демонструє кримінальну і цинічну політику кримської влади щодо українських активістів у окупованому Криму", - сказав Порошенко.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Попри це, суддя винесла ухвалу відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Ільмі Умерова помістили у дев'яте відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою. 21 серпня стан здоров'я Умерова різко погіршився

7 вересня  Умерова звільнили з лікарні, визнавши психічно здоровим. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада