Порошенко: В окупації Крим перетворюється на справжній концтабір

Окупаційна влада вводить на території Криму радянські каральні заходи щодо українських активістів

Про це сказав президент України Петро Порошенко під час свого виступу на щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві, передає depo.ua.

"Ми не маємо права забувати про Крим. Окупований український півострів Росія перетворює на потужну зону військової присутності, змінюючи на власну користь баланс сил у Чорному морі. І ті, хто вірять у людські цінності і права людини, Криму перетворюється на справжній концентраційний табір, де вводяться радянські стандарти покарань і каральної медицини. Як приклад – Ільмі Умеров, якого примусово помістили у психіатричну клініку. Це демонструє кримінальну і цинічну політику кримської влади щодо українських активістів у окупованому Криму", - сказав Порошенко.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Попри це, суддя винесла ухвалу відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Ільмі Умерова помістили у дев'яте відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою. 21 серпня стан здоров'я Умерова різко погіршився

7 вересня  Умерова звільнили з лікарні, визнавши психічно здоровим. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада