Порошенко в Одесі пообіцяв зносити «дахи» за корупцію і пригрозив відставками

Президент України Петро Порошенко в ході наради з керівниками правоохоронних органів по боротьбі з корупцією на митниці зажадав ліквідувати контрабанду і корупцію в цій галузі
Depo.Влада
23 жовтня 2014 16:55
ФОТО: depo.ua
Порошенко в Одесі пообіцяв зносити «дахи» за корупцію і пригрозив відставками
Порошенко в Одесі пообіцяв зносити «дахи» за корупцію і пригрозив відставками

«Ніяк не задоволений ситуацією, яка склалася на півдні країни в боротьбі з контрабандою», - заявив він, зазначивши, що лише 20% вантажів розмитнюються в Одесі, а решта - в інших регіонах України, «там, де це простіше зробити», повідомили ДеПо в прес-службі Адміністрації Президента.

Глава держави висловив переконання, що необхідно спростити процедуру митного оформлення вантажів, реєстрації товарів, запровадити електронну систему декларування та мінімізувати контакт працівників митних органів із тими, хто ввозить продукцію на територію України. «Оформлення товарів від проходження митного контролю до кінцевого споживача скоротимо до двох тижнів», - сказав президент.

«Країна з лютого-березня повинна жити по-новому, і це аж ніяк не життя по-новому. Президент не задіяний і не буде задіяний в жодній схемі. «Дахи» я особисто зруйную», - заявив він, зазначивши, що, якщо для поліпшення ситуації необхідна законодавча ініціатива, він готовий сприяти і допомагати цьому.

У нараді взяли участь голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус, його заступник Анатолій Макаренко, перший заступник голови СБУ Юрій Артюхов і перший заступник голови Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, який фактично призначений главою даного відомства.

Коментуючи підсумки наради журналістам, президент повідомив, що відбулася жорстка розмова, за підсумками якої будуть зроблені кадрові висновки. 

Як повідомляв ДеПо, сьогодні Петро Порошенко перебуває з робочим візитом в Одеській області.