Порошенко в Кишиневі заявив, що хоче йти в ЄС разом з Молдовою

Під час візиту до Кишинева президент України Петро Порошенко зазначив, що Молдова досягла на шляху євроінтеграції великих успіхів у поліпшенні добробуту людей і розвитку інфраструктури
Depo.Влада
20 листопада 2014 13:14
ФОТО: depo.ua
Порошенко в Кишиневі заявив, що хоче йти в ЄС разом з Молдовою
Порошенко в Кишиневі заявив, що хоче йти в ЄС разом з Молдовою

Про це повідомляє ДеПо  з посиланням на прес-службу глави держави.

В контексті парламентських виборів в Молдові, які відбудуться 30 листопада, Порошенко висловив надію, що «альтернативи європейському шляху розвитку Молдови немає».

«Не існує альтернативи європейській інтеграції. Цей візит символічний. З підтримкою Польщі Молдова і Україна продовжать рух в ЄС», - заявив Порошенко після зустрічі з президентами Молдови Ніколае Тімофті та Польщі Брониславом Коморовським.

Президент позитивно оцінив двосторонню співпрацю із західним сусідом і зазначив, що імплементація угод про асоціацію з ЄС відкриває нові можливості для України та Республіки Молдова з налагодження взаємовигідного співробітництва.

Він також висловив переконання, що, «незважаючи на те, що Україна проходить одне з найважчих в своїй історії випробувань, будучи об'єктом агресії, найближчим часом буде створена проєвропейська коаліція і проєвропейський Уряд, який продовжить реформи».

«Ми хотіли б бачити поряд з нами проєвропейську Молдову», - додав він.