Порошенко: В ЄС багато хто сумнівався, що нам вдасться добитися скасування віз

Схвалення Єврокомісією безвізового режиму – це велика перемога для України
Depo.Влада
18 грудня 2015 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму зверненні, оприлюдненому прес-службою глави держави, передає depo.ua.

"Щойно в Брюсселі Європейська Комісія опублікувала підсумковий звіт щодо повного виконання Україною критеріїв безвізового режиму. Без жодного перебільшення, це величезна перемога України, кожного з вас, з якою я всіх вас щиро вітаю", - сказав Порошенко.

"Після Угоди про політичну асоціацію та поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі ми зробили наступний великий крок до нашої заповітної європейської мрії", - додав він.

Він зазначив, що не всі вірили у те, що Україні вдасться добитися лібералізації візового режиму з ЄС.

"Не секрет, що і в Європейському Союзі, і в Україні багато хто сумнівався, що нам вдасться вибороти чітку та безумовну перспективу скасування візового режиму для українців.

Але ми наполегливо, довгі 7 років, йшли до своєї мети, і я пишаюся тим, що я стояв на самому початку цієї великої дороги. Навіть вчорашні переговори в Брюсселі, зараз я вже можу про це сказати, були дуже непростими… Та мені і моїй команді вдалося остаточно розставити всі крапки над "і", - сказав президент.

Він також подякував європейським партнерам, Верховній Раді, уряду, дипломатам, українському народу. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада