Порошенко запевняє, що закон про особливий статус Донбасу принесе до регіону мир

Президент України Петро Порошенко переконаний, що прийняття Закону про особливий статус деяких районів Донецької та Луганської областей має стати основою для початку мирного врегулювання ситуації в регіоні
Depo.Влада
16 вересня 2014 19:19
ФОТО: depo.ua
Порошенко запевняє, що закон про особливий статус Донбасу принесе до регіону мир
Порошенко запевняє, що закон про особливий статус Донбасу принесе до регіону мир

Про це він заявив, коментуючи прийняття даного закону, передає ДеПо з посиланням на прес-службу президента України.

«Україні дуже потрібен мир і на мої плечі, як президента країни, лягає величезна відповідальність, щоб Мирний план був імплементований», - сказав Порошенко.

Він також нагадав, що питання децентралізації та надання більших повноважень регіонам було і залишається основним пунктом Мирного плану.

«Ті, хто живе в Донецьку і Луганську, повинні мати можливість обрати собі нову владу, і з цією владою ми повинні знайти порозуміння і принести мир, спокій, злагоду в державу», - підкреслив глава держави.

«Ми не дали права зруйнувати дуже крихке перемир'я і втягнути Україну в злочинну війну. Сьогодні ми наблизилися до того, що люди на сході перестануть гинути», - додав Порошенко.

Як повідомляв ДеПо, президент України Петро Порошенко аргументував необхідність прийняття закону про особливий статус ряду районів Донецької та Луганської областей загрозою «великої війни». 

Нагадаємо, сьогодні Рада, прийнявши в цілому 277 голосами законопроект №5081 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», запровадила на 3 роки особливий статус у районах Донбасу, де місцеву владу захопили терористи.