Порошенко запевняє, що терористи не підпадуть під амністію на Донбасі

Президент України Петро Порошенко на нараді з керівниками парламентських фракцій заявив, що під амністію на Донбасі не підпадуть убивці і терористи
Depo.Влада
15 вересня 2014 18:38
ФОТО: depo.ua
Порошенко запевняє, що терористи не підпадуть під амністію на Донбасі
Порошенко запевняє, що терористи не підпадуть під амністію на Донбасі

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу президента України.

Порошенко зазначив, що під амністію не підпадають злочинці, які скоїли злочин за статтями Кримінального кодексу щодо умисного вбивства, тероризму, замаху на життя державного діяча, співробітника правоохоронних органів, судді, зґвалтування, мародерства, знущання над загиблими, знущання над пам'ятниками, й цілий ряд інших статей, які повинні забезпечити цілісність нашої держави.

«Решта статтей - це абсолютно нормальна світова практика - є інструментом, який дає змогу почати політичну реалізацію програми із впровадження миру. Немає зараз більш важливого завдання для нас, аніж мир. І це ключові позиції, які його забезпечать. Звертаю вашу увагу, що зрив цього процесу тягне за собою непередбачувані наслідки, і кожен із вас може зрозуміти, які», - підкреслив Порошенко.

Як повідомляв ДеПо, раніше українські ЗМІ розповсюдили інформацію, що Порошенко має намір запропонувати Верховній Раді звільнити від відповідальності людей, які вчинили кримінальні або адміністративні злочини на території Луганської або Донецької областей, починаючи з 22 лютого, і на три роки запровадити особливий порядок самоуправління в цих областях.