Порошенко затвердив склад Нацради реформ

Президент України Петро Порошенко своїм Указом затвердив склад Національної ради реформ
Depo.Влада
22 грудня 2014 16:27
ФОТО: depo.ua
Порошенко затвердив склад Нацради реформ
Порошенко затвердив склад Нацради реформ

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Указом «Питання Національної ради реформ» від 22 грудня визначено, що склад Нацради реформ формується з числа членів, що беруть участь в її роботі з усіх питань, та членів, які запрошуються для розгляду окремих питань.

18 членів у Нацраді реформ будуть брати участь в обговоренні всіх питань. Серед них - президент, голова Верховної Ради (за згодою) та прем'єр-міністр, голова Нацбанку, міністри економічного розвитку і торгівлі, фінансів, юстиції, керівники ряду комітетів Верховної Ради, голова Адміністрації президента Борис Ложкін та його заступники Олексій Філатов та секретар національної Ради реформ Дмитро Шимків.

У складі Нацради реформ також - представники громадського сектору: виконавчий директор Європейської бізнес асоціації Ганна Дерев'янко, головний експерт групи «Реформа антикорупційного законодавства» громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Дмитро Котляр, засновник громадської ініціативи «Об'єднання українських випускників зарубіжних університетів «Професійний уряд» Данило Пасько, співзасновник ГО «Всеукраїнська громадянська платформа «Нова Країна» Валерій Пекар.

Крім того, серед 36 членів Нацради реформ, які залучатимуться для розгляду окремих питань, - керівники міністерств і парламентських комітетів.

Коментуючи Указ, заступник Глави Адміністрації Президента, секретар Національної Ради реформ Дмитро Шимків повідомив, що перше робоче засідання Ради заплановано на 24 грудня.