Порошенко уповноважив Луценка підписати угоду про співпрацю з Євроюстом

Президент України Петро Порошенко розпорядженням №205/2016-рп уповноважив генерального прокурора Юрія Луценка на підписання Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції
Depo.Влада
13 червня 2016 18:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба президента, передає depo.ua.

"Уповноважити генерального прокурора України Луценка Юрія Віталійовича на підписання Угоди про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції", - сказано в документі.

Європейська організація з питань юстиції (Євроюст) була створена рішенням Ради ЄС від 28 лютого 2002 року з метою посилення боротьби з тяжкими злочинами. Завданням Євроюсту є сприяння органам кримінального переслідування держав-членів ЄС у боротьбі проти серйозної транскордонної злочинності, включаючи комп'ютерні злочини, шахрайство і корупцію, відмивання грошей та злочини проти довкілля. З цією метою Євроюст координує обмін інформацією, надання правової допомоги та процес видачі правопорушників. Україна зможе відправити свого офіцера зв'язку в Євроюст, а також обмінюватися інформацією, в тому числі і персональними даними.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада