Порошенко: Українці влаштували нардепам-популістам холодний душ

Президент України Петро Порошенко незадоволений прийняттям закону про реструктуризацію валютних кредитів Верховною Радою Україною і вважає, що це поставило під сумнів майбутнє коаліції
Depo.Влада
3 липня 2015 18:50
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко заявив в інтерв'ю телеканалу "Україна", передає depo.ua.

"Те, що мене надзвичайно розчарувало, що викликало велику стурбованість стосовно майбутнього коаліції і щодо майбутнього парламенту, а побачив популістів-політиків, які, намагаючись сподобатися тій чи іншій частини суспільства, поставили під загрозу існування фінансової банківської системи", - заявив Порошенко.

Разом з тим, він підкреслив, що зрадів тому, що українське суспільство не підтримало прийняття цього законопроекту.

"Вчора після цього голосування політики які очікували оплесків, які думали, що вони дуже сподобалися і всі будуть їх вітати квітами, насправді отримали дуже холодний душ... Я пишаюся цим суспільством, яке після революції стало дорослішим. Але мені дуже прикро, що політики не є гідними своїх виборців і свого суспільства", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України підтримала в третьому читанні і в цілому законопроект № 1558-1 "Про реструктуризацію зобов'язань по кредитах в іноземній валюті". За відповідне рішення проголосували 229 депутатів при 226 мінімально необхідних.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

Читайте також: Скандальний кредитний закон не вийде зі стін Ради