Порошенко: Українці однаково довіряють армії і церкві

Рівень довіри українців до Збройних сил так само високий, як і до церкви
Depo.Влада
12 жовтня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з командирами бойових підрозділів Збройних сил України, передає depo.ua.

“Ніколи в історії України не було такого, що ми досягли за цей рік: коли українській армії український народ довіряє на рівні церкви”, - сказав президент.

Крім того, він додав, що День захисника вітчизни, який відзначатиметься 14 жовтня, стане справжнім святом української армії, та головним чином святом для тих, хто захищає сьогодні нашу державу, а також волонтерів і тих, хто працює в оборонній галузі. 

"Найбільшою мірою свято 14 жовтня асоціюватиметься з вами — справжніми героями, учасниками АТО, учасниками бойових дій, учасниками війни за нашу незалежність, з теперішніми Збройними силами, Національною гвардією, волонтерами, працівниками оборонних підприємств. Це просто свято всіх, хто любить Україну", - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що минулого року його критикували за скасування "23 февраля".

"Я був іншої думки. Це повний абсурд, щоб українське військо й Україна вшановували своїх захисників 23 лютого - у святковий день країни-агресора і його окупаційних військ", -  сказав він.

Більше новин політики читайте у розділі Влада.depo.ua