Порошенко: Українська армія має таку ж довіру у суспільстві, як і церква

Президент Петро Порошенко вважає, що на прикладі українських військових, які віддали свої життя за її Батьківщину, будуть виховуватися майбутні покоління
Depo.Влада
14 жовтня 2016 19:50
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави сказав під час виступу на вручення держнагород з нагоди Дня захисника України, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Порошенка.

"У цей урочистий день народ і влада, країна і держава віддають шану і повагу тим, хто захищав рідну землю у колишні часи. І тим, хто сьогодні, перебуваючи під кулями, на гарячих передових, в сирих окопах і холодних бліндажах, захищає Україну від російської агресії", - сказав президент

За його словами, українська армія за рівнем бойової майстерності вважається однією з найсильніших у світі.

Як зазначив Порошенко, вищі генерали зі всіх країн світу дивуються, як за такий короткий термін ми створили такі дієздатні, боєздатні та ефективні Збройні сили.

"Подивіться в очі українським героям – ви точно знаєте, що ніхто так не любить свою Батьківщину, як ми – українці. Ніхто не готовий зараз віддати все, що маємо для того, щоб захистити державу. І я пишаюся тим, що вдалося нам усім – українським добровольцям і волонтерам, солдатам і офіцерам, міністра оборони, начальника Генерального штабу, волонтерському десанту, добровольцям, які кинули все в одну мить, не думаючи про себе, знали, що не існує більш важливої задачі зараз, ніж створити Збройні сили і захистити державу", - підкреслив він.

"Де ви ще знайдете таких людей? На прикладі героїв, які віддали своє життя, будуть виховувати покоління майбутніх українців, вчитися як любити Україну і як захищати її", - додав президент.

Порошенко також підкреслив, що українська армія надалі буде приводитися до стандартів НАТО.

"Результатом цієї роботи є не лише переконлива демонстрація боєздатності наших Збройних Сил на фронті. Дуже важливою характеристикою є те, яким високою довірою в суспільстві користуються наші Збройні сили. І це не подарунок, не аванс. Це довіра видобута самовідданою ратною працею і звитягою українського воїна", - сказав президент.

За його словами, українська армія користується такою ж довірою в суспільстві, як і церква.

Нагадаємо, з нагоди Дня захисника Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами воїнів української армії та інших силових структур, які проявили мужність та героїзм в боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада