Порошенко: Українська армія має таку ж довіру у суспільстві, як і церква

Президент Петро Порошенко вважає, що на прикладі українських військових, які віддали свої життя за її Батьківщину, будуть виховуватися майбутні покоління

Про це глава держави сказав під час виступу на вручення держнагород з нагоди Дня захисника України, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Порошенка.

"У цей урочистий день народ і влада, країна і держава віддають шану і повагу тим, хто захищав рідну землю у колишні часи. І тим, хто сьогодні, перебуваючи під кулями, на гарячих передових, в сирих окопах і холодних бліндажах, захищає Україну від російської агресії", - сказав президент

За його словами, українська армія за рівнем бойової майстерності вважається однією з найсильніших у світі.

Як зазначив Порошенко, вищі генерали зі всіх країн світу дивуються, як за такий короткий термін ми створили такі дієздатні, боєздатні та ефективні Збройні сили.

"Подивіться в очі українським героям – ви точно знаєте, що ніхто так не любить свою Батьківщину, як ми – українці. Ніхто не готовий зараз віддати все, що маємо для того, щоб захистити державу. І я пишаюся тим, що вдалося нам усім – українським добровольцям і волонтерам, солдатам і офіцерам, міністра оборони, начальника Генерального штабу, волонтерському десанту, добровольцям, які кинули все в одну мить, не думаючи про себе, знали, що не існує більш важливої задачі зараз, ніж створити Збройні сили і захистити державу", - підкреслив він.

"Де ви ще знайдете таких людей? На прикладі героїв, які віддали своє життя, будуть виховувати покоління майбутніх українців, вчитися як любити Україну і як захищати її", - додав президент.

Порошенко також підкреслив, що українська армія надалі буде приводитися до стандартів НАТО.

"Результатом цієї роботи є не лише переконлива демонстрація боєздатності наших Збройних Сил на фронті. Дуже важливою характеристикою є те, яким високою довірою в суспільстві користуються наші Збройні сили. І це не подарунок, не аванс. Це довіра видобута самовідданою ратною працею і звитягою українського воїна", - сказав президент.

За його словами, українська армія користується такою ж довірою в суспільстві, як і церква.

Нагадаємо, з нагоди Дня захисника Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами воїнів української армії та інших силових структур, які проявили мужність та героїзм в боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада