Порошенко сказав, де лежить ключ до миру на Донбасі

Президент Петро Порошенко заявив, що Україні чітко дотримується Мінських домовленостей, натомість РОсія не робить узагалі нічого
Depo.Влада
16 вересня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час  зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві, передає depo.ua

"Українська сторона демонструє добру волю, відповідальність, і робить цілком чіткі кроки до мирного врегулювання, натомість Росія перекидає відповідальність на іншого, що є політичною маніпуляцією", - сказав президент, додавши, що без вирішення безпекових питань просування у Мінську не буде.

"Мене часто звинувачують. Кажуть, що українська сторона і далі опирається і не просувається вперед політичним шляхом Мінських переговорів. Я раз і назавжди повторюю: жодного кроку вперед. До того, як російська сторона не пройде власну відстань на шляху безпекових заходів. Саме у галузі безпеки лежить ключ до мирного врегулювання на Донбасі", - сказав глава держави.

За його словами, потрібна "дорожня мапа" з послідовністю кроків на політичному і безпековому фронті. "Наша вимога - Росія має забезпечити стале перемир'я на Донбасі. Друге - припинити постачати свою важку артилерію, танки, регулярні війська на територію України", - додав президент.

"Третє - Росія має забезпечити нарешті безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї окупованої території Донбасу", - заявив Порошенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада