Порошенко сказав, де лежить ключ до миру на Донбасі

Президент Петро Порошенко заявив, що Україні чітко дотримується Мінських домовленостей, натомість РОсія не робить узагалі нічого

Про це він заявив під час  зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві, передає depo.ua

"Українська сторона демонструє добру волю, відповідальність, і робить цілком чіткі кроки до мирного врегулювання, натомість Росія перекидає відповідальність на іншого, що є політичною маніпуляцією", - сказав президент, додавши, що без вирішення безпекових питань просування у Мінську не буде.

"Мене часто звинувачують. Кажуть, що українська сторона і далі опирається і не просувається вперед політичним шляхом Мінських переговорів. Я раз і назавжди повторюю: жодного кроку вперед. До того, як російська сторона не пройде власну відстань на шляху безпекових заходів. Саме у галузі безпеки лежить ключ до мирного врегулювання на Донбасі", - сказав глава держави.

За його словами, потрібна "дорожня мапа" з послідовністю кроків на політичному і безпековому фронті. "Наша вимога - Росія має забезпечити стале перемир'я на Донбасі. Друге - припинити постачати свою важку артилерію, танки, регулярні війська на територію України", - додав президент.

"Третє - Росія має забезпечити нарешті безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї окупованої території Донбасу", - заявив Порошенко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада