Порошенко: Україна буде надійним адвокатом жертв трагедії МН17 у Радбезі ООН

В ході офіційного візиту до Нідерландів президент України Петро Порошенко мав аудієнцію з королем Віллемом-Александром Клаусом Георгом Фердинандом
Depo.Влада
27 листопада 2015 05:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

В особі короля президент висловив вдячність Королівству Нідерланди за політичну підтримку, солідарність та практичну допомогу Україні в протидії зовнішній агресії та на шляху розбудови європейської держави.

Порошенко поінформував про прогрес України у контексті реформ та висловив готовність до подальшого поглиблення партнерства з Нідерландами.

Глава держави відзначив важливість, яку український народ надає питанню безвізового режиму з Європейським Союзом.

Президент України висловив співчуття рідним та близьким жертв трагедії літака рейсу MH17 і запевнив у активній співпраці з питань розслідування всіх обставин цієї катастрофи Нідерландам та притягнення винних до відповідальності.

"Україна буде надійним адвокатом жертв трагедії Малайзійського боїнга МН17 та використає непостійне членство в Раді Безпеки ООН, щоб тримати це питання серед ключових тем порядку денного РБ ООН", - наголосив Порошенко.

Порошенко запросив короля Віллема-Александра Клауса Георга Фердинанда відвідати Україну з візитом у зручний для нього час.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада