Порошенко: У Маріуполі мають відбутися безпечні вибори

Місцеві вибори в Маріуполі мають обов'язково відбутися, а безпеку під час них гарантуватиме Міністерство внутрішніх справ
Depo.Влада
29 серпня 2015 20:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з головами Донецької і Луганської військово-цивільних адміністрацій, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Я неодноразово був у Маріуполі, знаю безпекову ситуацію в місті, тож відповідні органи влади мають зробити все, щоб вибори у Маріуполі відбулися", - сказав президент.

Порошенко спілкувався з губернаторами й про виборчий процес в інших підконтрольних Україні районах Донецької і Луганської областей.

"Президент вислухав аргументацію голів ВЦА Павла Жебрівського і Георгія Туки і повідомив, що доручив Міністрові внутрішніх справ забезпечити безпеку виборців, а також охорону виборчих дільниць і членів виборчих комісій", - зазначили в прес-службі глави держави.

Нагадаємо, що днями Маріупольська міськрада звернулась до президента Петра Порошенка, Верховної Ради та ЦВК дозволити проведення виборів на Донеччині.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.