Порошенко та Алієв домовилися розвивати транспортні маршрути до Китаю та Ірану

В рамках участі у роботі Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент України провів зустріч з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим
Depo.Влада
22 січня 2016 21:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

Співрозмовники обговорили можливості подальшого розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин, в тому числі у нафтогазовій та енергетичній галузях, а також у сферах будівництва, транспорту та зв’язку.

Було домовлено про проведення найближчим часом 11-го засідання Міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва.

Окремо президенти України та Азербайджану обговорили ситуацію, що склалася у зв'язку з російським ембарго на українську продукцію та заборону на транзитні перевезення.

У зв’язку з цим глави держав привітали успішну відправку з Іллічівська першого рейсу контейнерного потягу за маршрутом "Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай". Петро Порошенко та Ільхам Алієв скоординували дії, необхідні для розвитку маршруту транзиту через Каспійське море в напрямку Китаю та Ірану.

Азербайджанська сторона підтвердила підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

Порошенко та Алієв обговорили підготовку засідання Ради президентів двох держав у 2016 році в Баку.

Співрозмовники також домовилися активізувати співпрацю в рамках ГУАМ. У цьому контексті президент України привітав представника Азербайджану, якого було обрано на посаду генерального секретаря ГУАМ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада