Порошенко поговорить з прем`єром Нідерландів щодо провального референдуму

У найближчі дні може відбутися контакт між президентом України Петром Порошенком та прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте
Depo.Влада
8 квітня 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомив заступник глави АП Костянтин Єлісєєв, передає depo.ua.

"Я не виключаю, що в найближчі дні відбудеться контакт між президентом України і прем'єр-міністром Нідерландів, але я ще раз підкреслюю, м'яч зараз на боці голландської сторони і ми очікуємо з їх боку відповідних пропозицій", - сказав Єлісєєв.

Він додав, що більш конкретні пропозиції (за підсумками референдуму) будуть вимальовуватися під час наступного засідання ради міністрів закордонних справ ЄС 18 квітня. "Я думаю, ми вийдемо на спільні компромісні варіанти", - сказав заступник глави АП.

Нагадаємо, що 6 квітня в Нідерландах пройшов консультативний референдум щодо асоціацію України і Європейського Союзу. На референдум виносилося одне питання: "Ви "за" чи "проти" ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС?".

За останніми даними екзит-полу, "проти" асоціацію України з ЄС – 61,1% голландців, "за" – 38,1%. Явка на референдумі склала 32,2%. Офіційні результати референдуму про Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом будуть оголошені 12 квітня.