Порошенко та Назарбаєв говорили наодинці вдвічі довше, ніж планувалося

У Астані відбулась зустріч Президента України Петра Порошенка та Президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва у форматі "віч-на-віч"
Depo.Влада
9 жовтня 2015 10:11
ФОТО: depo.ua
Порошенко та Назарбаєв говорили наодинці вдвічі довше, ніж планувалося
Порошенко та Назарбаєв говорили наодинці вдвічі довше, ніж планувалося

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

На початку зустрічі Петро Порошенко подякував Нурсултану Назарбаєву за чітку, тверду позицію Казахстану щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України на міжнародній арені.

Глава Української держави подякував за запрошення відвідати з візитом Казахстан, який упродовж багатьох років є для України надійним партнером.

"Наші країни пов'язують торговельно-економічні, соціальні та інші зв'язки. Ми вдячні, що українці почувають себе у Казахстані як вдома", – наголосив президент.

Порошенко зазначив, що Україна зацікавлена у розвитку всебічної співпраці з Казахстаном – у торговельно-економічній, енергетичній, гуманітарній та інших сферах. Глави держави наголосив на значному потенціалі двостороннього співробітництва, особливо – у сферах енергетики, космосу, машинобудування, культурних зв'язків. Президент висловив сподівання, що сьогодні буде обговорено план дій на найближчі роки.

Петро Порошенко також привітав Нурсултана Назарбаєва із державним святом – 550-ю річницею створення Казахського Ханства. "Це дуже важливе свято, символ казахської державності та історичних коренів Вашої держави", – зазначив президент.

Переговори продовжилися у розширеному складі.

Зазначимо, як повідомив у своєму "Твіттері" прес-секретар українського президента Святослав Цеголко, переговори Порошенка та Назарбаєва віч-на-віч тривали вдвічі довше, ніж було заплановано. 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua