Порошенко та Гройсман висловили співчуття рідним Гаврилишина

Президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним і близьким відомого економіста і громадського діяча Богдана Гаврилишина, який пішов з життя
Depo.Влада
24 жовтня 2016 18:07
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави написав у "Фейсбуці", передає Depo.ua.

"Відійшов у вічність Богдан Гаврилишин – наш великий співвітчизник, вчений світового рівня, людина, яка завжди жила з Україною в серці. Богдан Дмитрович став прикладом справжнього патріотизму і відданості рідній країні", – написав Порошенко.

У прес-службі президента заявили, що він також наголосив, що пішов з життя видатний українець, кавалер ордена Свободи, почесний консул України в Женеві, іноземний член Національної академії наук України, відомий українсько-канадсько-швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, чинний член Римського клубу, натхненник всеукраїнської скаутської організації "Пласт".

"Своєю плідною діяльністю він зробив видатний внесок у розвиток України. Сьогодні ми втратили людину, яка до останнього свого подиху залишалася українцем, був і, переконаний, залишиться моральним авторитетом для багатьох співвітчизників. Вічна і світла йому пам'ять", – заявив Порошенко.

Не залишився осторонь цієї сумної події і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Вдячний за все, що він зробив для України і українців. Щирі співчуття рідним та близьким. Спочивайте з миром, Богдане!",– написав він у "Фейсбуці".

Нагадаємо, що сьогодні відійшов у вічність Богдан Гаврилишин, заслужений діяч науки і техніки України, член Національної академії наук України, член Світової академії мистецтва та науки, член Римського клубу, член Міжнародної академії менеджменту, президент Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, громадський діяч та меценат, економіст світового рівня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада