Порошенко та Гройсман привітали українських студентів з "професійним" святом

Президент України Петро Порошенко привітав українських студентів з "професійним" святом - Міжнародним днем студента
Depo.Влада
17 листопада 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

 Привітання глави держави опубліковано його прес-службою, передає Depo.ua.

Порошенко зазначив, що сьогодні понад 1,5 млн українських студентів є рушійною силою в розвитку держави, її економіки, культури та громадянського суспільства.

"Серед студентства є багато тих, хто захищав Україну від російської агресії. Я впевнений, що вони стануть лідерами в своїх студентських колективах і серед них є майбутні лідери нашої держави. Зараз молодь все більше проявляє інтерес до вивчення військової справи. І я це підтримую, адже прагнення отримати професійні знання та вміння в цій області свідчать про більшу відповідальність за розвиток обороноздатності держави, утвердження миру на рідній землі", - сказано у привітанні президента.

Глава держави підкреслив, що підтримка студентів важлива у проведенні в Україні реформ. Молоді Порошенко побажав міцного здоров'я, миру, благополуччя й енергії.

Привітання з Днем студента на своїй сторінці у Facebook розмістив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Студенти, молодь - рушійна сила тих змін, які почалися в нашій державі. І саме від вас багато залежить, в якій державі ми будемо жити через один, п'ять, десять років. Від вашої активності, віри в свої сили і в майбутнє України", - написав прем'єр, побажавши студентам енергії та удачі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада