Порошенко та Дуда поговорили про "вибори" на Донбасі та нові санкції проти Росії

У рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Польщі Анджеєм Дудою
Depo.Влада
29 вересня 2015 06:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського президента.

Глава держави високо оцінив послідовну і тверду підтримку Польщею зусиль України, спрямованих на встановлення миру та політичне врегулювання ситуації на Донбасі.

У ході зустрічі Анджей Дуда наголосив, що Польща є і залишатиметься надійним союзником України у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, у реалізації проєвропейських реформ.

Глави двох держав обговорили ситуацію на Донбасі. Президент Польщі акцентував увагу на неприпустимості "замороження" конфлікту. Петро Порошенко і Анджей Дуда засудили проведення псевдовиборів на окупованих територіях і погодилися, що у разі їх проведення має бути посилено військово-технічну допомогу Україні та посилено санкції проти Росії.

Президенти України та Польщі також обмінялися думками стосовно актуальних питань двостороннього порядку денного, а також розвитку співробітництва в регіоні Східної Європи, зокрема у форматі "Вишеградська четвірка + Україна" та домовилися про наступну зустріч у цьому форматі.

Співрозмовники також домовилися про візит президента Дуди в Україну у цьому році.

Більше новин політичного життя України читайте у розділі Влада.depo.ua