Порошенко та Дуда підписали польсько-українську декларацію

Президенти України Петро Порошенко і Польщі Анджей Дуда прийняли спільну декларацію, яка найближчим часом буде представлена громадськості
Depo.Влада
24 серпня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це Дуда заявив під час спільного брифінгу з Порошенком, передає depo.ua.

"Я дякую нашим співробітникам за підготовку спільної дуже важливою декларації, з якою ви вже скоро ознайомитеся. Я думаю, що при Вашому посередництві вона буде представлена громадськості", - сказав Дуда.

У свою чергу, Порошенко подякував польській стороні за підготовку "чудесної спільної декларації".

Як повідомляє "Польське радіо", у декларації йдеться про те, що в історії обох країн були трагічні сторінки.

Президенти підкреслили, що відновлення миру в Україні має ключове значення для безпеки всіх європейських держав, у тому числі й Польщі.

"Варшава декларує, що підтримуватиме зусилля України з метою повернення її територіальної цілісності. Глави держав закликають міжнародне співтовариство посилити зусилля, зокрема політику санкцій проти агресора. Підтверджують, що Україна має право здобути в майбутньому повноправне членство в НАТО", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у документі згадано також про європейську інтеграцію України, яку Польща послідовно підтримує. Варшава виступає за скасування віз ЄС для українців. Президенти зазначили, що Польща підтримуватиме українські реформи. Варшава і Київ декларують, що будуть підтримувати і захищати польську та українську національні меншини.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко подякував Польщі за роль адвоката України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада